garsoniera
garsoniery sprzedaż

Komfortowe garsoniery

Garsoniera jest niewielkim, jednopokojowym mieszkaniem, z kuchnią i łazienką, znajdującym się z reguły w centrum miasta.

garsoniery małe mieszkania garsoniera małe mieszkania w krakowie
kawalerki kraków mieszkania deweloperskie kraków

Lokalizacja garsonier jest związana z tym, że tutaj najbardziej opłaca się je budować, ponieważ znajdą swoich nabywców. Garsoniera tym różni się od przeciętnej kawalerki, że jest przede wszystkim wyposażona w ekskluzywne sprzęty i przedmioty. Nie jest to rodzaj ubogiej kawalerki studenckiej, gdzie zobaczyć można przypadkowe meble, przedmioty itp. Jako całość, garsoniera prezentuje się zazwyczaj bardzo stylowo oraz elegancko. Słowo „garsoniera” powszechnie kojarzy się większości z nas z miejscem schadzek, spotkań mężczyzn z kobietami, czyli inaczej mówiąc seks randek. A to dlatego, że właśnie takie przeznaczenie miała w swojej przeszłości.

Obecnie jednak właściciele takich mieszkań traktują je po prostu, jako drugie mieszkanie, w którym spędzają czas po nocnych imprezach w mieście, gdzie można odpocząć, lub jako miejsce gdzie można zorganizować imprezę. Tu gości przyjmuje się dyskretnie i pracuje we właściwie komfortowej izolacji- ciszy. Tym co je jeszcze wyróżnia jest to, iż garsoniera to mieszkanie znajdujące się w innym mieście niżeli mieszka się na co dzień. Jest to przechodnie mieszkanie, które użytkowane jest tylko i wyłącznie przez jakiś, określony okres czasu. Właścicielami takich mieszkań są najczęściej bogatsze osoby, które mogą sobie pozwolić na utrzymanie dwóch miejsc mieszkalnych, a czasem nawet więcej. Dobrym pomysłem może być garsoniera nad morzem. Latem można ją wynająć jako apartament dla turystów za słoną opłatę ze względu na standard.

garsoniery, garsoniera, komfortowe garsoniery, małe mieszkania, małe mieszkanie, przytulne garsoniery, mieszkanie jednopokojowe